Bendra sveikata, Širdis ir Kraujotaka

Jūsų širdis: sunkiausiai dirbantis organas

hawthron berrries

Širdis yra nuostabus organas, kuris dirba nenuilstamai, plaka apie 100 000 kartų per dieną ir pumpuoja apie 10 litrų kraujo. Per visą gyvenimą jis gali atlikti daugiau nei 3 milijardus smūgių, užtikrindamas gyvybiškai svarbias kūno funkcijas.

Širdies sveikatos palaikymas
Širdies sveikata yra raktas į bendrą gerovę. Kartu su sveika mityba, mankšta ir streso valdymu gamta siūlo širdies ir kraujagyslių sistemą palaikančių augalų, tarp kurių išsiskiria gudobelė – gudobelės uogos, tonikas „sveikai širdžiai“.

Gudobelė: natūralus širdies tonikas
Gudobelė (Crataegus laevigata), kaip krūmas ar medis Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Azijoje, šimtmečius buvo naudojama vaistažolių medicinoje.

Šviesiai raudonos gudobelės uogos, pasižyminčios švelniu saldumu ir aštriu skoniu, tradiciškai šimtmečius naudojamos kaip „kardiotoninė“ žolė.

Gudobelė yra vienas iš seniausių žinomų vaistinių augalų, naudojamų Vakarų Europos vaistažolėse.

Jo uogos, žiedai ir lapai naudojami širdies ir kraujagyslių sveikatai gerinti arbatoms, tinktūroms ir tinktūroms gaminti. Uogose ypač daug flavonoidų.

Gudobelės veiksmingumas

Kardiotoninis aktyvumas: gudobelė stiprina širdies raumenį ir gerina kraujotaką.

Hipotenzinis poveikis: sumažina kraujospūdį, palengvina širdies apkrovą.
Antioksidacinės savybės: apsaugo nuo laisvųjų radikalų žalos širdies ląstelėms.

Kodėl gudobelė?

exercise

Airijos gydytojai pirmieji pradėjo naudoti gudobelę širdies ligoms gydyti, pirmenybę teikdami uogoms. Šiose uogose gausu flavonoidų, kurie teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemą.

Ilgalaikis naudojimas
Norint pasiekti maksimalią naudą, gudobelę rekomenduojama naudoti ilgą laiką. Tai neduoda tiesioginio poveikio, tačiau reguliarus naudojimas padeda sustiprinti širdies raumenį.

Integruota širdies sveikatos palaikymas
Be gudobelės vartojimo, sveikos širdies palaikymas apima subalansuotą mitybą, reguliarų mankštą ir streso valdymą.

Sveikas gyvenimo būdas kartu su natūraliomis priemonėmis gerina širdies veiklą ir skatina ilgalaikę gerovę.

Išvada
Jūsų širdis yra nuostabus ir darbštus organas, kuris nusipelno priežiūros ir dėmesio. Gudobelės naudojimas kartu su bendru sveikos gyvensenos požiūriu gali žymiai pagerinti jūsų širdies sveikatą.

Nepamirškite pasitarti su gydytoju prieš įtraukdami į savo mitybą naujų maisto produktų ar papildų.