Produkcijos gamyba

Sukurta saulės spindulių

moresolarpics info

PUIKUS SAULĖS PAGALBĄ GAMINAMI PAPILDAI
Praėjusį mėnesį „Nature’s Sunshine USA“ generalinis direktorius Terrence’as Moorheadas paskelbė, kad „Nature’s Sunshine“ taps viena pirmųjų Jutos saulės energija varomų įmonių JAV valstijoje.

Mūsų pasaulinės klasės gamykla neseniai buvo 100% varoma saulės energija! Tai reiškia, kad kiekviena kapsulė, tabletė, skystis ir milteliai, siunčiami jums iš mūsų JAV įrenginio, bus sukurti naudojant energiją iš gamtos saulės energijos sistemos!

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS DARNUMUI

Mūsų pomėgį dalytis gydomąja gamtos galia su pasauliu įskiepijo mūsų įkūrėjai 1972 m. Esame įsipareigoję būti tvaria įmone ir saugoti aplinką, o tai turi įtakos viskam, ką darome.

Daugiau nei 50 metų naudojome gamtos jėgą, kad palaikytume jus kelyje į sveikatą. Ir dabar mes galime panaudoti šią galią nauju ir įdomiu būdu!

TAI REIŠKIA SKIRTUMAS
Naudodami saulės energiją savo gamyboje, mes:

6 mėnesiais viršyti mūsų tikslą iki 2023 m. 100 % naudoti atsinaujinančią energiją. 91 % mūsų operacijų JAV ir 82 % pasaulinių operacijų vykdys saulės energija.

CO2 emisijų sumažinimas 42 % (tai atitinka 300 automobilių pašalinimą iš kelio), o tai yra milžiniškas žingsnis siekiant sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją 50 % iki 2025 m.

Naudodami saulės energiją esame įsipareigoję ne tik švarios, atsinaujinančios energijos, bet ir mažinti savo anglies pėdsaką.

Šiuo metu 50% mūsų įmonės biuro JAV yra varoma saulės energija, o mes sumažinome savo gamybos įrenginio elektros suvartojimą 25%!

Žvelgiant į priekį, esame įsipareigoję 35 % sumažinti gamybos procesuose susidarančių atliekų kiekį, o galutinis tikslas – iki 2025 m. pasiekti, kad visuose JAV paskirstymo centruose nebūtų jokių atliekų.

DARNI PLĖTRA: KĄ VERTINAME

Siekdami agresyvių aplinkos ir socialinio tvarumo tikslų, siekiame būti tvaria įmone ir būti ekologiškai bei socialiai atsakingi kiekviename tiekimo grandinės lygyje. Kiekvieną dieną dedame visas pastangas, kad:

  • Saugokite gamtą ir taupykite energiją vykdydami tvarias ir aplinką tausojančias operacijas.
  • Sumažinkite atliekų šalinimą sąvartynuose kurdami tvaresnius procesus.
  • Pagerinti mūsų klientų ir darbuotojų sveikatą
  • Padėkite mūsų ūkininkams tvariu tiekimu
  • Ugdykite natūralius gydytojus ir sveikatos entuziastus.
  • Priimkite įvairovę ir įtraukimą į mūsų įmonę ir bendruomenę.

Tapti saulės energiją gaminančia įmone yra didžiulis žingsnis ir mes tuo labai džiaugiamės!

Švęskite kartu su mumis, kai ir toliau siekiame tvarumo!