Imunitetas

Kaip sustiprinti jūsų imunitetą

staying healthy

„Nature’s Sunshine“ visada siekiame būti naujausių sveikatos tendencijų pažangoje, ypač kai reikia stiprinti imuninę sistemą.

Pagrindinis mūsų klausimas: ar yra būdų apsisaugoti nuo virusinių ligų? Laimei, atsakymas į šį klausimą yra aiškus „taip“.

„Nature’s Sunshine“ tikime, kad aktyvaus gyvenimo būdo, kokybiškų žolelių papildų ir subalansuotos mitybos derinys yra raktas į mūsų sveikatos ir gerovės palaikymą.

Buk aktyvus

Tyrimai rodo, kad reguliari mankšta padeda padidinti ląstelių, kovojančių su bakterijomis, kurios gali sukelti viršutinių kvėpavimo takų ligas, skaičių.

Pratimai padidina antikūnų ir baltųjų kraujo kūnelių cirkuliaciją, leidžia jiems greičiau rasti ir sunaikinti virusus.

Kasdienis 20-30 minučių aktyvumas gali žymiai sustiprinti imuninės sistemos apsaugą. Tačiau reikia atminti, kad per intensyvios treniruotės gali lemti baltųjų kraujo kūnelių kiekio kraujyje sumažėjimą.

Vaistažolės imunitetui

Nature’s Sunshine mes tikime žolelių galia. Štai keletas mūsų mėgstamiausių žolelių, kurios stiprina imuninę sistemą ir padeda kovoti su peršalimu:

  • Andrografas Vakaruose tapo žinomas kaip vaistas nuo viršutinių kvėpavimo takų infekcijų ir peršalimo ligų.
  • Katės nagas, dar žinoma kaip Una de gato, Pietų Amerikoje naudojama imuninei sistemai stiprinti.
  • Ežiuolė jau seniai naudojama imuninei sistemai palaikyti, padedanti kovoti su infekcijomis.
  • Alyvuogių lapai palaiko imuninę sistemą ir bendrą gerovę dėl oleuropeino antibakterinių savybių.
  • Auksinis antspaudas naudojamas kaip priešuždegiminė ir antikatarinė priemonė.

Švarus valgymas imunitetui palaikyti

clean eating

Pradėti sveikai maitintis gali atrodyti nelengva užduotis, tačiau yra keletas paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pradėtumėte sveikai maitintis jau šiandien.

Tiesą sakant, švari mityba, kaip dieta, reiškia atkreipti dėmesį į tai, ką pirmiausia dedate į savo kūną.

Štai keletas patarimų, kurie padės pradėti sveikai maitintis:

  • Valgykite šviežius vaisius ir daržoves
  • Venkite perdirbtų ar rafinuotų maisto produktų
  • Be pridėtinio cukraus
  • Perskaitykite visas maisto etiketes
  • Apribokite alkoholio vartojimą

Galite valgyti švariai valgydami tokius maisto produktus kaip raudona mėsa, vėžiagyviai, ankštiniai augalai, sėklos ir riešutai, kiaušiniai ir nesmulkinti grūdai.

Švari mityba atlieka svarbų vaidmenį palaikant imuninę sistemą. Tai požiūris į valgymą, kuris teikia pirmenybę natūraliam, neapdorotam maistui.

Maistas, kuriame gausu cinko, pavyzdžiui, raudona mėsa, vėžiagyviai, ankštiniai augalai, sėklos ir riešutai, taip pat gali padėti sustiprinti imunitetą.

Nedideli gyvenimo būdo pakeitimai gali labai sustiprinti imuninę sistemą. Taip pat nepamirškite pakankamai miegoti, mažinti stresą, išlaikyti socialinį atstumą ir reguliariai plauti rankas.

Šie patarimai gali atrodyti akivaizdūs, tačiau jie yra labai svarbūs norint išlaikyti jūsų sveikatą. Pradėkite stiprinti imuninę sistemą jau šiandien!