Bendra sveikata, Produkcijos gamyba, Virškinimas

Aloe Vera sultys iš NSP

aloe vera sertifikatas

Tarptautinė alavijo mokslinė taryba patvirtino mūsų gaminio kokybę ir grynumą.

Jei ieškote aukščiausios kokybės Aloe Vera sulčių produkto, jį rasite Nature’s Sunshine. Jūs neprivalote priimti mūsų žodžio. Tai ne reklama. Šį teiginį galite patikrinti Tarptautinėje alavijo mokslo taryboje (IASC).

Remdamasi naujausia MNCA atlikta NSP žaliavų ir gatavų produktų patikra, Taryba NSP alavijo sultims suteikė savo parašo patvirtinimo antspaudą, liudijantį aukščiausią produkto kokybę ir grynumą.

„NSP tikrai gamina vieną geriausių šiandien prieinamų alavijo produktų“, – sako Linda Hammons, bendrovės kokybės užtikrinimo ir reguliavimo reikalų viceprezidentė.

MNSA susikūrė prieš 18 metų. Jo biuras yra Irvinge, Teksase. Vadovaudamasi moksliniais metodais ir bendradarbiaudama su nepriklausomomis laboratorijomis, Taryba įvertina ne tik surinktas žaliavas, bet ir gatavą produkciją dėl kokybės savybių, užtikrinančių jo biologinį aktyvumą.

O MNCA „Sertifikuotas“ logotipas, kurį matysite kiekvienoje mūsų alavijo sulčių etiketėje, reiškia, kad šis produktas buvo išbandytas šioje gerbiamoje organizacijoje. Tuo pačiu Mokslo tarybos komisija pasilieka teisę bet kuriuo metu be įspėjimo apsilankyti bet kuriame gamintojui, kurio gaminius ji sertifikavo.

Šių vizitų tikslas – užtikrinti, kad gaminių pavyzdžiai ir toliau atitiktų griežtus kokybės standartus. „Turime pasirūpinti, kad gaminant produktą būtų laikomasi technologinių standartų. Atlikdami laboratorinius vertinimus naudojame specialius žymenis, patvirtinančius gatavo produkto grynumą ir aukštą kokybę.

Vertinimas apima alavijo auginimo sąlygas, gamybos procesus, laikymo ir transportavimo sąlygas“, – sako MNCA generalinė direktorė Jene Hale. Anot jo, komercinio alavijo produktų padirbinėjimo atvejai yra labai dažni: „Tai padaryti labai paprasta”.

Nes Alavijas daugiausia susideda iš vandens, kuris nesąžiningiems gamintojams tapo didžiule anga skiesti gatavą produktą vandeniu, tikintis, kad niekas to nesužinos, ir stengiantis padidinti savo pelną. Štai kodėl mūsų pareiga yra patikrinti, ar žaliavose nėra alavijui būdingų komponentų, taip pat stebėti visą gamybos procesą.

NSP kompanija visada stengiasi pasiūlyti Jums kokybiškus ir efektyvius produktus.

Produktas iš NSP Aloe Vera Juice yra pagamintas iš 100% šviežiai spaustų sulčių koncentrato iš aukščiausios kokybės Aloe barbadensis lapo vidinės dalies.

Alavijų sultys minkština vidinius virškinamojo trakto audinius ir turi apie 200 biologiškai aktyvių komponentų, kurie palaiko virškinimo ir maisto įsisavinimo procesus:

  • Padidina organizmo apsaugos lygį ir stimuliuoja imuninę sistemą.
  • Turi priešuždegiminį poveikį.
  • Neleidžia daugintis bakterijoms ir virusams.
  • Turi antialerginį poveikį.

Vartojimas: gerti po 1-2 valgomuosius šaukštus (15 – 30 ml) per dieną valgio metu, pirmiausia praskiesti stikline vandens ar sulčių. Prieš naudojimą buteliuką suplakite.

Parašykite komentarą